Od návrhu až po pozáruční servis


Realizací ozvučovacích systémů se zabýváme již od roku 1993. Za tuto dobu jsme realizovali více než 500 instalací. Spolupracujeme s výrobcem zvukové techniky OTVP a jsme jejich smluvními zástupci pro Moravu a Slovensko. Veškerý vývoj a výroba produktů této firmy probíhá v České republice.

Nabízíme bezplatnou předváděcí zkoušku celého systému i s možností vyzkoušení v reálném provozu. Po ukončení záruky zajištujeme servis po celou dobu životnosti zařízení.


Reference


Prohlédněte si další reference

Zobrazit

Katalog výrobkůMiniaturní mikrofony

Tento sortiment mikrofonů a stojanů je navržen pro pevné instalace s důrazem na vhodné zakomponování do interiéru prostor. Jsou zde použity kondenzátorové mikrofony AKG v provedení s kardioidní nebo hyperkardioidní směrovou charakteristikou. Mikrofonní stojany jsou různého provedení dle požadovaného umístění a způsobu uchycení. Všechny varianty stojanů jsou v černém a bílém barevném provedení a jejich součástí je phantomem napájený předzesilovač.

Klasické mikrofony

Dynamické nebo kondenzátorové mikrofony od renomovaných výrobců určené pro ozvučení zpěvu, případně v kombinaci s mikrofonními stojany různého provedení jako ekonomičtější alternativa miniaturních mikrofonů.

Bezdrátové mikrofony

Bezdrátové mikrofony nalézají využití všude, kde je zapotřebí volného pohybu bez závislosti na mikrofonním kabelu. Sestava se skládá z přijímače a příslušného mikrofonu s vestavěným vysilačem a baterií. Provedení samotného mikrofonu může být ruční, klopové nebo náhlavní.

Reproduktorové sloupy RU9

Reproduktorové sloupy jsou navrženy především pro reprodukci mluveného slova. Díky sloupovému uspořádání reprosoustav se dosahuje zúžení vertikální vyzařovací charakteristiky a zlepšení poměru přímého a odraženého zvuku v akusticky neupravených prostorech. Tyto dvoupásmové reproduktory jsou různého rozměrového provedení dle požadovaného výkonu a ve čtyřech barevných variantách, bílé, krémové, pískovcové a hnědé.

Reproduktorové soustavy K6

Reproduktorové soustavy K6 jsou určeny pro přenos hudby, zpěvu, mluveného slova a tam, kde je potřeba širší frekvenční spektrum a vyšší výkon. Reprosoustava je širokopásmová a vyrábí se ve čtyřech barevných variantách, bílé, krémové, pískovcové a hnědé.

Ústřednový zesilovač ÚO608A

Zesilovač je určen pro ozvučení prostor s delším dozvukem a s minimálními nároky na obsluhu a údržbu. Je integrací mixážního pultu s prvky automatické mixáže pro výrazné zvýšení odolnosti proti akustické zpětné vazbě a výkonového zesilovače. Zesilovač obsahuje 6 mikrofonních symetrických vstupů, přičemž u vstupů 4, 5 a 6 je možnost přepnutí na linkový vstup. Nechybí také možnost reprodukce, či nahrávání z externího zařízení. Pro tyto účely slouží konektory CINCH. Dodává se se speciální upevňovací deskou a krytem proti nežádoucím zásahům. Pro docílení dostatečné hlasitosti i v prostorech se špatnou akustikou je ústřednový zesilovač navržen pro jednoduché připojení nástavbových modulů jako jsou eliminátor akustické zpětné vazby a kompresor dynamiky.

Výkonový zesilovač PA65

Jedná se o výkonový zesilovač, který slouží primárně jako rozšiřující doplněk k výrobkům SMC4, SMC6, OT ÚO 6xx, SMC12 pro zvýšení výkonu, ozvučení venkovních prostor atd.

Výkonový zesilovač VZJ102

VZJ102 je speciální zdvojená výkonová jednotka se špičkovými zvukovými parametry pro ozvučování náročných a akusticky složitých prostor bez nároků na odbornou obsluhu. Výkonová jednotka je zdvojená pro využití dvou samostatných výstupů nebo pro rezervu v aplikacích kde je třeba vysoká provozní spolehlivost. Zdroje i výkonové jednotky jsou chráněny nadproudovou ochranou proti zkratu i přehřátí a jsou vybaveny soft startem pro odstranění proudového nárazu při zapnutí síťového spínače. Výkonové výstupy i vstupy mají přepěťovou ochranu.

Mixážní pult SMC4, SMC6

Tento mixážní pult slouží především jako rozšiřující doplněk ústřednového zesilovače pro ozvučení vokálně instrumentálních skupin a schol s minimálními požadavky na obsluhu a údržbu. Pult obsahuje 4, respektive 6 mikrofonních vstupů, přičemž u vstupu 5 a 6 je možnost přepnutí na linkový vstup. Dodává se se speciální upevňovací deskou a krytem proti nežádoucím zásahům.

Mixážní pult SMC12AD

SMC12AD je specialní mixážní jednotka se špičkovými zvukovými parametry pro ozvučování náročných a akusticky složitých prostor bez nároků na odbornou obsluhu. Provoz je zcela automatizován. Lze však v případě potřeby zvolit i manuální provoz pro odbornou obsluhu. Je napájen z výkonové a zdrojové jednotky VZJ102, která obsahuje i zdroj pro SMC12 a má dostatečnou proudovou reservu i pro napájení periferií po signalovém kabelu. Zdroje jsou z důvodu zvýšení spolehlivosti ve VZJ102 zdvojeny a v případě poruchy se automaticky přepne režim na záložní napájení. Součástí je i dynamicky procesor s funkcemi kompresoru a expanderu. Do SMC12AD je vložen formou inzertni karty digitalní eliminator akusticke zpětne vazby a parametrický zesilovač EAZV2. Součástí je i dynamicky procesor JDKD5 s kompresorem, expanderem a de-esserem.

Zařízení pro nedoslýchavé

Sluchátkové soupravy jsou určeny pro zlepšení poslechu návštěvníku s poruchou sluchu, kteří nemají naslouchadlo. Pomocí sluchátek, připojených do sluchátkové soupravy, si mohou nastavit hlasitost podle vlastní potřeby a nerušit tím ostatní posluchače. Soupravy lze připojit přes převodní transformátor přímo ke stávajícímu reproduktorovému vedení.

Mobilní ozvučovací soupravy

Mobilní systémy pro svou rychlou a snadnou instalaci se využívají při ozvučení ve volném prostranství i v interiéru. Sestava se skládá z aktivního reproduktoru napájeného z baterie nebo sítě a bezdrátového mikrofonu.

Světelný ukazatel čísel písní

Digitální LED zobrazovač slouží k zobrazování čísel právě hraných písní. K obsluze ukazatele slouží bezdrátový RF ovladač s LCD displejem a dosahem až 60 metrů. Pomocí ovladače lze nejen přepínat aktuální čísla písní, ale také ukládat čísla písní do paměti a regulovat jas číselníku. Konstrukce je tvořena ocelovou skříňkou s povrchovou úpravou a dřevěným, případně ocelovým rámečkem.

Kontaktujte nás!


Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat. Určitě vyhovíme Vašim požadavkům. V případě zájmu je možné domluvit bezplatnou konzultaci.

Vlastislav Bolcek

+420 603 838 632

info@bvakustika.cz